قوانین و شرایط استفاده از سایت

عضویت در سایت روز شو کاملا رایگان است و کاربران پس از ثبت نام موظف به رعایت تمام قوانین سایت می باشند.

 1. استفاده از کلمات و تصاویر رکیک و خارج از عرف جامعه ی ایرانی اسلامی غیر مجاز است. در صورت مشاهده و یا گزارش حساب کاربر مورد نظر مسدود خواهد شد.
 2. برای نام حساب کاربری خود از کلمات رکیک و خلاف عرف استفاده نکنید.
 3. هر مطلب صرفا بیان گر نظر و عقیده ی نویسنده ی آن است و بیانگر نظر مسئولان و مدیران سایت روز شو نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده ی شخص نویسنده می باشد.
 4. هدف سایت روز شو انتشار اطلاعات به روز ، دقیق و کاربردی به کاربران اینترنت است. با این حال سایت روز شو مسئولیت هرگونه خطا، ایراد و یا دقیق نبودن اطلاعات انتشار داده شده را از خود سلب می کند. مسئولیت کلیه ی تبعات استفاده از مطالب سایت و تصمیم گیری بر اساس مطالب منتشر شده صرفا به عهده ی مخاطبین بوده و در موارد مهم و تخصصی توصیه می شود از مطالب عمومی موجود در اینترنت استفاده نشود و از مشورت تخصصی و دقیق استفاده شود.
 5. در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت برای سایر کاربران، حساب کاربری فرد مورد نظر مسدود خواهد شد.
 6. سایت روز شو خرید و فروشی در سایت انجام نمی دهد و در قبال کلاهبرداری و یا مشکلات پیرامون خرید و فروش کاربران هیچ مسئولیتی ندارد.
 7. هرگونه توهین، استفاده از الفاظ رکیک، تهدید و یا تبلیغات در سایت ممنوع می باشد.
 8. گفتگو در انجمن ها با رعایت قوانین شرعی و عرفی جامعه ایرانی اسلامی و حفظ احترام دارای هیچ گونه محدودیتی نمی باشد.
 9. لطفا موضوعات خود را در انجمن های مرتبط با هر موضوع قرار دهید تا از ایجاد بی نظمی در سایت جلوگیری شود.
 10. از ایجاد موضوعاتی که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار دارند خودداری نمایید.
 11. توهین و تهمت زدن به اشخاص در سایت ممنوع بوده و مطلب مورد نظر حذف خواهد شد.
 12. ایجاد موضوعاتی از قبیل فال گرفتن، طالع بینی، دعانویسی و هرگونه محتوای مشابهی در سایت اکیدا ممنوع می باشد.
 13. درخواست کمک های نقدی و غیر نقدی از کاربران دیگر ممنوع می باشد.
 14. ارسال نظر و یا ایجاد موضوع در ارتباط با موارد غیر مجاز در کشور مانند مطالب سیاسی، تمسخرآمیز، نسبت دهنده، توهین به مسئولین کشور، تمسخر ادیان، توهین به قومیت ها، اقلیت ها، ملیت ها، وی پی ان، فیلتر شکن و هرگونه مطالب مشابهی در این سایت ممنوع می باشد.
 15. حداقل سن جهت استفاده از سایت ۱۸ سال می باشد.
 1. سایت روز شو همواره تلاش می کند تا از قوی ترین و امن ترین سرویس دهنده های کشور استفاده کند تا با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا امنیت، سرعت و تجربه ی کاربری مناسبی را برای کاربران خود فراهم کند. با این حال روز شو مسئولیت تمام تبعات ناشی از حملات سایبری توسط اشخاص ثالت و انطباق پذیری سایت با دستگاه های موبایل، تبلت و رایانه کاربران را از خود سلب می کند. کاربران سایت روز شو شخصا موظف به تامین امنیت دستگاه های دیجیتال خود هستند.
 2. استفاده از سایت روز شو برای کسب درآمد جانبی، دوستیابی و کپی مطالب توسط کاربران و یا سایر وب سایت ها ممنوع می باشد.
 3. روز شو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب ارائه شده در بخش تبلیغات ندارد. تبلیغات صرفا جهت اطلاع رسانی به کاربران انجام می شود و این مسئولیت بازدید کنندگان هر وب سایت است که نسبت به صحت اطلاعات، قیمت و کیفیت محصولات و یا خدمات ارائه شده کسب اطمینان کنند.
 4. سایت روز شو همواره از ابزار های تخصصی برای مدیریت و بروزرسانی سایت استفاده می کند. با این حال روز شو هیچ گونه تعهدی در قبال در دسترس بودن و بروز رسانی سایت نداشته و حق دخل و تصرف در داده ها، حذف ، ویرایش و یا اضافه کردن صفحات وب و همچنین از دسترس خارج کردن سایت بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد.
 5. سایت روز شو حق هر نوع دخل و تصرف و تغییر مفاد شرایط و مقررات را برای خود محفوظ داشته و می تواند بدون اطلاع قبلی و در هر  زمان نسبت به تغییر و یا حذف و اضافه کردن مفاد این برگه اقدام کند.

در صورتی که هرگونه پرسشی در خصوص این برگه دارید، لطفا از طریق ایمیل info@roozsho.com با ما در ارتباط باشید.